کپی رایت

تمامی موارد لیست شده ذیل بر روی وب سایت گالری آدرن، متعلق به تیم گالری آدرن بوده و هر گونه استفاده ی بدون ذکر منبع مطلقا ممنوع بوده و درصورت مشاهده، از طریق مراجع قانونی مورد پیگیری قضایی قرار خواهد گرفت.

 1. محتوا های دانلودی و غیر دانلودی
 2. محتوا های آموزشی رایگان
 3. کلیه ی تصاویر پس زمینه ی منتشر شده بر روی سایت
 4. تصاویری که تحت عنوان رزومه ی کاربران سایت بر روی پنل کاربری ایشان قرار دارد
 5. نمونه عکس های پرتره، تجاری،معماری،آرت و…
 6. محتوا های فروشی اعم از فایل های تصویری، ویدیوئی، متنی و صوتی
 7. نمونه لوگو های طراحی شده
 8. نمونه عکس های ویرایش شده(ادیت شده)
 9. نمونه عکس های معرفی مدل
 10. مطالب منتشر شده در هر یک از برگه های سایت تحت هر عنوان

قوانین فروش

 1. تمامی بسته های دانلودی که خرید آن ها شامل واریز هزینه است، فاقد شرایط عودت وجه هستند؛ تنها در شرایطی که بسته ی خریداری شده متفاوت با توضیحات ارائه شده در دموی پیش خرید باشند، عودت بخشی از وجه (و نه تمام آن) امکان پذیر است.
 2. تمامی بسته های دانلودی که دارای تگ “پشتیبانی نامحدود” و یا “پشتیبانی به مدت مشخص” هستند، شامل خدمات پس از فروش ویژه اعم از پاسخگویی به سوالات خریداران، رفع اشکالات و بسته های به روز رسانی محتوا می گردند.
 3. دانلود بسته های دانلودی تنها پس از واریز وجه از درگاه های قرار گرفته بر روی سایت امکان پذیر می باشد. در صورتی که واریز وجه از طریق درگاه با خطا مواجه شود، خریداران محترم می توانندضمن تماس با تیم پشتیبانی از روش های دیگری مثل واریز وجه به شکل کارت به کارت بهره ببرند(تنها در شرایط خاص مذکور) و بسته ی دانلودی به صورت دستی در پنل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.
 4. در صورت تایید شدن شرایط عودت وجه و لغو خرید، طی 72 ساعت وجه به همان حسابی که از آن واریز صورت گرفته، عودت داده می شود.(به منظور رعایت قوانین ضد پول شویی)
 5. هزینه ی مشاوره حضوری و غیر حضوری به صورت پیش پرداخت دریافت می گردد؛ اما در صورت عدم رضایت مخاطب از کیفیت پاسخگویی، مبلغ مشاوره در صورتی که شامل هزینه ی ایاب و ذهاب نباشد، به طور کامل عودت داده می شود.

قوانین کشوری

وب سایت گالری آدرن با احترام به قوانین صنفی و فروشگاهی، همچنین تمامی قوانینی که از جانب مراجع ذی صلاح به منظور افزایش امنیت و نظم کسب و کار های اینترنتی وضع می گردد، اعلام می دارد که تمامی قوانین مذکور را رعایت کرده و به هیچ عنوان از موارد آن تخطی نخواهد کرد.

توجه : کاربران و مشتریان عزیز می توانند هر گونه تخطی از قوانین سایت گالری آدرن را از طریق این << لینک >> زیر به اطلاع ما برسانند