درباره ما

وب سایت گالری آدرن از سال 1401-2023 فعالیت خود را در زمینه ی آموزش عکاسی با اطلاعات مبتنی بر تجربه و دانش آکادمیک به صورت حرفه ای آغاز نموده است.

  1. آدرس های اینترنتی : www.adrengallery.com    و www.adrengallery.ir
  2. فعالیت اینترنتی سر تا سر ایران بدون هیچ گونه محدودیتی؛ فعالیت حضوری در حال حاضر فقط در شهر مشهد امکان پذیر می باشد.
  3. شماره تماس : 09224395964

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم.

اطلاعاتی که ضمن انتشار نظرات کاربران سایت منتشر می شود، صرفا در جهت تصحیح مشکلات وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

وب سایت گالری آدرن به منظور افزایش سطح کیفی بسته های آموزشی، طبقه بندی بهتر محصولات و همچنین ارائه ی محصولات کارامد، اقدام به جمع آوری برخی از اطلاعات کاربران نظیر ایمیل، شماره تلفن، سن و جنسیت،  با اطلاع و در صورت موافقت ایشان نماید

رسانه

تمامی کاربرانی که مجاز به انتشار اطلاعات در وب سایت گالری آدرن می باشند (به جز مدیریت سایت)، تنها قادر به آپلود متن و عکس می باشند.

کوکی‌ها

متن پیشنهادی: اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

تجزیه و تحلیل اطلاعات

تجزیه و تحلیل داده های دریافت شده از کاربران صرفا توسط تیم وب سایت گالری آدرن صورت می پذیرد؛ بدون دخالت ربات و یا هوش مصنوعی.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

متن پیشنهادی: بخش کوچکی از مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر باشد.

ا

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

هیچ یک از اطلاعات شخصی کاربران تخت هیچ عنوانی و با هیچ شخص یا سرویس ثالثی به اشتراک گداشته نمی شود.

ما اطلاعات شما را چه مدت حفظ می‌کنیم؟

متن پیشنهادی: اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی ای را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند.

حقوق کاربران در خصوص اطلاعات

داده های دریافت شده از طرف کاربران، صرفا توسط تیم مدیریتی وب سایت مورد بررسی قرار می گیرد، لذا در صورت رخنه ی اطلاعاتی کاربران می توانند شکایات خود در زمینه ی نقض حریم خصوصی منظور گردانند.

داده‌های کاربران کجا فرستاده می شود؟

اطلاعات کاربران بر روی سرور چیتا 5 به میزبانی شرکت معتبر “ایران سرور” قرار می گیرد؛ لذا امنیت داده ها تضمین شده می باشد.

اطلاعات تماس ضروری

مسئولیت حفظ تمامی اطلاعات کاربران صرفا با مدیریت وب سایت گالری آدرن می باشد. اطلاعات برقراری تماس در خصوص اعلام شکایت عبارت است از :

نام و نام خانوادگی مدیریت : عماد معصومی

ایمیل : [email protected]

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم؟

تمامی مسیر های دسترسی به دیتابیس های سایت با افزونه های امنیتی قدرتمند من جمله ssl محافظت شده است.

چه رویه‌هایی مبنی بر نقض اطلاعات وجود دارد؟

تمامی اطلاعات به صورت طبقه بندی شده و به دوز از خطرات هک و بدافزاری در وب سایت نگه داری می گردد.

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم؟

وب سایت گالری آدرن هیچ گونه تبلیغاتی را از اشخاص ثالث قبول نمی کند، لذا اطلاعات کاربران با شخص یا سرویس ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود.

الزامات افشای قانونی صنعت

فعالیت وب سایت گالری آدرن تماما منوط بر قوانین کشور می باشد؛ لذا در صورت درخواست سرویس های نظارتی کشور، تمامی فعالیت های این وب سایت رصد می گردد.